• דף הבית
    • השקעות
     ארגונים

     agio-logo-Institutes

     ארגונים רבים מנהלים רזרבות כספיות, המהוות למעשה 'כספי ציבור'. ניהול זה דורש מדיניות וניהול סיכונים מפורט ואחראי, מעקב ובקרה על הכספים ואיכות ניהולם, הרמת דגלים ועוד. אנו מספקים שירות ופתרון מקצועי מלא ואיכותי בתחום זה, ומשמשים כ'שומרי הסף' לארגונים רבים – ציבוריים, ממשלתיים, מוסדיים, מוסדות השכלה ועוד.

     agio-logo-kibutzh

     הקיבוץ הינו תאגיד קהילתי-עסקי המנהל את כספי העסקים והקהילה. אנו מלווים את ההנהלה הכלכלית של הקיבוץ ואת ועדת ההשקעות שלו בקביעת מדיניות ההשקעות, בקבלת החלטות להשקעה וביישומן. שירות אובייקטיבי זה מסייע בשמירה על נכסי הקיבוץ ועל כספי חבריו, מסייע להנהלה הכלכלית בשליטה ובבקרה וחוסך בעלויות הניהול.

     havarot logo new

     חברות נוהגות לנהל ולבצע את הפעילות שבליבת העסקים. הגם שניהול הנכסים הנזילים שנצברו אינו חלק מליבת העסקים, הוא מהווה משימה חשובה הדורשת ידע מקצועי, מעקב שוטף, בקרה, דיווח ועוד. אנו מחזקים כגורם מקצועי את יכולתה של הנהלת החברה בביצוע משימות ניהול הכספים שלה ומסייעים לה בניהול, בבקרה ובדיווח.

     ניהול
     סיכונים

     agio-risk

     שירות זה מסייע להנהלת החברה לנתח את התמונה הגדולה של החשיפות למט"ח ולריבית, לקבוע מדיניות לניהול וכן לבצע את העסקאות מול המערכת הבנקאית. עסקאות גידור ועסקאות המרה הן פעולות שלגורמים הבנקאיים יש בהן יתרון על הלקוחות, קטנים כגדולים.

     חדר עסקאות מט״ח

     אג'יו, באמצעות שירות חדר עסקאות המט"ח, מתמחה בניתוח חשיפות מט"ח של חברות תוך פישוט המורכבות של ההשפעה המטבעית והסיכון לחשיפה הנוצרת, ביצירת פתרון ישים, יעיל ונוח לתפעול תוך הפחתת המאמצים הניהוליים.

     המחלקה הכלכלית

     חברות זקוקות לעבודות כלכליות לצורך יצירת עסקאות, לצורכי דיווח חשבונאי ועוד. המחלקה הכלכלית באג'יו מספקת מענה מקצועי ושירותי מעולה לצרכים אלו בביצוע עבודות כלכליות מגוונות עבור לקוחותינו במגוון נושאים ותחומים. שירות זה מסייע לכלל הצרכים של הנהלת הארגון ולהחלטות העסקיות והריאליות שלו.

     השקעות
     פרטיים

     agio-personal-logo-new-04 (003)

     לקוחות Agio Personal נהנים מייעוץ השקעות אובייקטיבי המותאם לצרכיהם, תוך מימוש הידע, הכלים והניסיון שצברנו בליווי לקוחות גדולים. לקוחות אלו מקבלים ייעוץ השקעות אישי והתאמה מלאה של פתרונות השקעה באמצעות מכשירים מגוונים כולל השקעות אלטרנטיביות. השירות מיועד למשפחות עם היקף כספי של עד 12מיליון ₪.

     agio-family-office

     ניהול הוליסטי של נכסי המשפחה על כלל היבטיו המורכבים והמגוונים. שירות זה מיועד ללקוחות עם היקף גדול מאוד של נכסים וצרכים נלווים המאפיינים משפחות וחברות משפחתיות. השירות כולל טיפול בכלל נכסי המשפחה, ניהול צוות ויועצים ונותני השירות המומחים של המשפחה, פיקוח בקרה ודיווח על הנכסים ועוד. השירות מיועד למשפחות עם היקף כספי העולה על 12מיליון ₪.

 • חדר ניתוח
 • אודות
 • הספר: להצליח בניהול השקעות
 • צור קשר

סקירת החודש- ג'ייפרוג

שם החברה

JFROG

שווי שוק 

3.88 מיליארד $

סימבול המניה

FROG

מכפיל רווח

מדד עיקרי

נסד"ק

הפסד למניה (12 חד')

0.47-

סקטור

טכנולוגיה – תוכנה – אפליקציות

מכפיל מכירות

10.48

שער (27/06/24)

35.81$

טווח מחירים (12חד') 

48.81 – 21.38

 

 

על החברה והנהלתה:

 

הנפקת החברה (בשנת 2020) זכתה לתשומת לב רבה בשוק ההון העולמי לאור ההתעניינות הגוברת בטכנולוגיות Devops ובניהול מחזור החיים של תוכנה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוסקת בפיתוח

 

ג'ייפרוג הינה חברה ישראלית, חברת תוכנה המספקת פלטפורמת שרשרת אספקת תוכנה מקיפה, אשר מסייעת לארגונים לבצע אוטומציה ולייעל תהליכי פיתוח ופריסה בתוכנת הארגון תוך שמירה על שליטה, אבטחה ומדרגיות לאורך כל מחזור החיים.

פלטפורמת שרשרת האספקה של החברה הינה מערכת רשומה אחת, אשר מאפשרת לארגונים לבנות, לנהל ולהפיץ תוכנה במהירות ובאופן מאובטח אשר מבטיחה זמינות, ניתנת למעקב ועמידה בפני חבלה. תכונות האבטחה המשולבות עוזרות לזהות, להגן ולתקן מפני איומים ופגיעות. הפלטפורמה ההיברידית, מרובת העננים של החברה זמינה גם כ- שירותי אירוח עצמי ((ShS וגם כ- שירותי תוכנה כ- שירות ((SaaS בקרב ספקי שירותי ענן גדולים.  להלן מוצרי החברה העיקריים:

  – JFrog Artifactoryמאגר אוניברסלי לניהול רכיבי תוכנה, אשר מאפשר לצוותי פיתוח לאחסן, לנהל ולהפיץ רכיבי תוכנה בצורה יעילה ובטוחה. בנוסף, תומך במגוון רחב של פורמטים  ומשולב עם פלטפורמות ענן מובילות כמו aws, google cloud ו – azure.

 – JFrog Xrayפתרון לניהול אבטחת תוכנה ובדיקת תלות, אשר מאפשר זיהוי וניהול חולשות ותקלות באבטחת התוכנה בזמן אמת ושיפור התקשורת בין צוותי הפיתוח והאבטחה וכולל ניתוח רכיבי קוד פתוח וקוד מסחרי.

 – JFrog Pipelinesפלטפורמת CI/CD לניהול וביצוע תהליכי בנייה ושחרור תוכנה, אשר מאפשרת אוטומציה של תהליכים, אינטגרציה עם כלי DevOps וניהול פרויקטים מורכבים.

  –  JFrog Mission Controlכלי ניהול מרכזי, אשר עוקב אחר פריסת המוצרים של ג'ייפרוג ומאפשר ניהול קל ונוח של מספר רב של שרתי Artifactory ו – Xray.

 –  JFrog Distributionפתרון להפצת תוכנה במיקומי גאוגרפיה שונים ומאפשר שחרור גרסאות בצורה מבוקרת ובטוחה.

 –  JFrog Insightכלי לניטור וניתוח נתונים מפלטפורמות ג'ייפרוג השונות, אשר מספק תובנות על ביצועי המערכות והשפעתן.

ג'ייפרוג מציעה לרכישה מס' חבילות תוכנה  לשימוש מוצריה – חבילת pro, חבילת enterprise x , וחבילת enterprise +.

מספר לקוחות החברה מונה כ- 7400 ארגונים מכל הענפים והגדלים , כולל כ– 83% מארגוני Fortune 100 .

ג'ייפרוג הוקמה בשנת 2008 ע"י שלומי בן חיים – מנכ"ל החברה, פרד סימון, ויואב לנדמן.

בספטמבר 2020, ג'ייפרוג הונפקה ונרשמה בבורסת נסד"ק. ההנפקה אשר זכתה לתשומת לב רבה בשוק ההון העולמי לאור ההתעניינות הגוברת בטכנולוגיות DevOps ובניהול מחזור החיים של תוכנה הונפקה ג'ייפרוג במחיר 44 דולר למניה, מעל טווח המחירים הצפוי, אשר היה בין 39 דולר ל- 41 דולר למניה. החברה גייסה כ- 509 מיליון דולר לפי שווי שוק של כ- 4 מיליארד דולר.

ההנפקה אפשרה לג'ייפרוג להמשיך ולהשקיע בפיתוח מוצרים ולבצע רכישות אסטרטגיות לחיזוק מוצריה (Vdoo,(Upswift  ולחזק את מעמדה בשוק העולמי והפכה אותה לאחת מחברות הטכנולוגיה המובילות בתחום ניהול מחזור החיים של תוכנה.

חזון החברה הוא להניע את העולם בתוכנות מעודכנות, מאובטחות ומהימנות – "תוכנה נוזלית" Liquid Software)).

 

 

הסביבה העסקית והענפית:

 

 

תחום ה- DevOps, יפגין קצב צמיחה שנתי יציב (2024-2033) של 19%.

 

 

ג'ייפרוג פועלת בתחום ה– DevOps וה- DevSecOps  אשר מתמקד באוטומציה ובשיפור תהליכי פיתוח, בדיקה ושחרור תוכנה. תחום זה נמצא בצמיחה מתמדת בשל הדרישה ההולכת וגדלה לאוטומציה, מהירות, ויעילות בפיתוח תוכנה.

בשל מעבר נרחב לענן והעלייה במודעות לאוטומציה בתהליכי פיתוח ושחרור תוכנה בקרב ארגונים מכל הגדלים תחום ה- DevOps צופה צמיחה שנתית ממוצעת בין השנים (2024-2033) של כ- 19%(מאתר המחקר – market.us). בנוסף, הדרישה לפתרונות DevSecOps  המשולבים בתהליכי DevOps ומספקים פתרונות אבטחת מידע, צפויה לגדול.

עם הגדלת השימוש בטכנולוגיות אלו, ג'ייפרוג עשויה לראות גידול בביקוש לפתרונותיה, אשר יוביל להמשך התרחבות והגדלת נתח השוק.

ג'ייפרוג פועלת בסביבה תחרותית ודינמית ולכן החברה ממשיכה לפתח ולהשיק מוצרים חדשניים ולבצע שיתופי פעולה אסטרטגיים כגון אינטגרציה עםMLflow  (פלטפורמה בקוד פתוח לניהול מחזור החיים של למידת מכונה) ופיתוח MLOps, אשר יוביל לפתיחת דלתות לשווקים וללקוחות חדשים, אשר עוסקים בפיתוח והפצת מודלים של למידת מכונה.

לאחרונה, החברה החלה בשת"פ אסטרטגי עם חברת Carahsoft להרחבת המכירות במגזר הציבורי, והחלה בשת"פ עם ספקי ענן כמו  aws ,google cloud ו – azure לשיפור זמינות הפתרונות ללקוחות. בנוסף, ג'ייפרוג החלה בשת"פ עם חברת GitHub בכדי להציע פתרונות משולבים ואינטגרטיביים, אשר מייעלים את תהליכי הפיתוח והפריסה, ומשפרים את האבטחה והגמישות למשתמשים שלה.

בסביבה התחרותית בעולם ה- DevOps ניתן לציין את החברות הנ"ל: GitHub, Atlassian, Microsoft, ו- IBM.

מתוך הדוחות:

נקודות חשובות לציון ((MRQ

 

דוח רבעוני אחרון:

שיעור שימור הכנסות נטו גבוה של 118%.

 

 

 

 

גרפים להשוואה:

 

 

 

·           המכירות צמחו ב- 12 החודשים האחרונים  ב– 25.1%.

·           שיעור רווח גולמי עלה ל- 78.6%. ( משנה לשנה שיעור הרווח הגולמי עמד על 77.4%)

·           שיעור הפסד תפעולי ירד בשנה האחרונה ל– 18.8%-. ( משנה לשנה שיעור הפסד תפעולי עמד על 32.1%)

·           שיעור הפסד נקי ירד  בשנה האחרונה ל– 13.3%-. ( משנה לשנה שיעור הפסד נקי עמד על 30.8%)

·           הון עצמי גדל ב- 4 שנים האחרונות  ב- 28%.

·           לחברה אין חוב.

·           החברה רווחית מבחינה תזרימית(כל שנה), כאשר ב-12 החודשים האחרונים סיימה ברווח של 92.8 מיליון דולר.

·           שיעור שימור הכנסות נטו* גבוה של 118%.

                *שיעור שימור הכנסות נטו מעיד על כך שהחברה מצליחה לא רק לשמר את הכנסותיה מלקוחות קיימים, אלא גם להגדילן.

 

רווח נקי, תזרים מזומנים תפעולי, תזרים מזומנים חופשי ב – 4 שנים האחרונות :

 


נכסים , התחייבויות , הון עצמי ב- 4 שנים האחרונות :

 

 


מידע חשוב נוסף:

 

לקוחות עם הכנסה חוזרת שנתית מעל מיליון דולר עלו ב- 90.4% משנה לשנה.

 

 

נתונים מדוח רבעוני אחרון מראים שההכנסות מהענן עלו ב- 47% משנה לשנה והיוו 37% מסה"כ ההכנסות בהשוואה ל- 31% משנה לשנה. בנוסף, לקוחות עם הכנסה חוזרת שנתית מעל 100 אלף דולר בשנה, עלו ב- 16% משנה לשנה, כאשר לקוחות עם הכנסה חוזרת שנתית מעל מיליון דולר עלו ב- 90.4% משנה לשנה.  בנוסף, לקוחות המאמצים את מנוי enterprise + (מקצה לקצה) היוו 49% מסה"כ ההכנסות לעומת 44% משנה לשנה.

ג'ייפרוג הודיעה על רכישת חברת Qwak (חברת סטרטאפ ישראלית) ב- 230 מיליון דולר. Qwak פיתחה פלטפורמה לפיתוח מודלי    ML, אשר מייעל את כל תהליך ה-ML בארגון (תהליך של חודשים לשעות ספורות בלבד) ומתמקד בלייצר ערך עסקי.

הפלטפורמה של Qwak אשר תשתלב ב- JFrog Artifactory כחלק מהכלים החדשים לניהול מודלים של AI ו-ML של ג'ייפרוג, תוביל לשיפור תהליכי העבודה, הפחתת עלויות ולייעול האינטגרציה וההטמעה של מודלי AI.

ג'ייפרוג הזמינה בשנת 2023 את חברת המחקר Forrester Consulting למדוד את השפעת פתרונותיה העסקיים (מוצרי החברה) ואת יתרונותיה הכלכליים בדרך של רווחיות, חיסכון ותפוקה ומצאה שלל יתרונות ללקוחות, ובעיקרם:

על פני תקופה של 3 שנים – ערך נוכחי נטו (NPV) המייצג את ההפרש בין סה"כ ההכנסות והעלויות שווה ל- 19.81 מיליון דולר.

החזר על השקעה (ׁׁׂׂROIׂ) המחושב ע"י חלוקת ה- NPV בעלויות שווה ל- 393%, אשר מעיד על החזר משמעותי בהשקעה שבוצעה בהטמעת הפלטפורמה של ג'ייפרוג.

החברה תדווח ב– 31/07/24 את התוצאות ל- רבעון 2, אשר בהן:

הפסד צפוי למניה: 0.14.

צפי להכנסות של  103.6 מיליון דולר.

 

לידיעת הקוראים

 הנתונים, התוכן והמצגים בסקירה הובאו ממקורות שונים הוצגו ללא בדיקה נוספת תוך הנחה כי הם פורסמו על ידי מקור רשמי ולכן הם אמינים, נכונים ומדויקים. ניתוח הנתונים, ההנחות, המחשבות, המסקנות, התחזיות, ההערכות והרעיונות השונים בסקירה זו נעשו בצורה כללית אשר משקפת את דעתם ופרשנותם של הכותב ושל חברת אג’יו בלבד.

 

גילוי נאות

אג'יו ניהול סיכונים פיננסיים והחלטות בע"מ הינה בעלת רישיון ניהול תיקים (משווק) ולפיכך יתכן ואנו מספקים או נספק שירותים בקשר למוצרים הפיננסיים סחירים או בלתי סחירים לגביהם אנו מספקים ייעוץ, לרבות שירותי עבודות כלכליות ובדיקת נאותות כלכלית לקרנות ולחברות המנפיקות ני"ע לציבור, בתמורה או ללא תמורה, וכן עשויה להיות לנו זיקה לגופים המנהלים באופן בו אנו מקבלים מהם החזרי דמי ניהול, דמי הפצה, או שכר טרחה (בכובענו כבעלי רישיון מנהל תיקים משווק). למניעת כל ספק, כלל השירותים האמורים והזיקות האמורות (ככל שיהיו) לא מהווים ולא יהוו שיקול פסול או אסור בקשר להמלצותינו להשקיע או לא להשקיע במוצרים פיננסיים או בגופים מנהלים (לרבות באמצעותם) כלשהם. ככל שאת/ה מעוניין/נת בבדיקת שמות המוצרים הפיננסיים או הגופים המנהלים שאנו מספקים להם או בקשר אליהם שירותים, או שיתכן ויש לנו זיקות אליהם – אנא פנה/י אלינו.

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תוצאות מחשבון זה אמורות לשקף את ביצועי העבר של תיק תיאורטי על פי מדדי השוק בהרכב תיק תיאורטי זה שאותו המשתמש מכניס על דעת עצמו ואשר במרבית המקרים הוא אינו תואם במדויק את הרכבו של תיק ההשקעות ו/או את התשואות שהיו בפועל עבור משתמש כלשהו. התוצאות מהוות אינדיקציה כללית בלבד לתוצאות אפשריות ולא סופיות בתיק השקעות בעל הרכב דומה בתקופה בה המשתמש יבחר. הנתונים והתוצאות הן פרי תחשיב תיאורטי המופעל על תיק תיאורטי והם עשויים להיות נתונים לפרשנות ואף שגויים והם אינם חולקים על נתוני הבנק ו/או גורם אחר היועץ או מנהל עבור לקוחותיו. המשתמש במחשבון יעשה זאת על דעת עצמו ולפי שיקול דעתו ואין אנו אחראים על התוצאות בשום דרך וכמובן שאין לראות במחשבון זה ו/או בנתונים ו/או בתוצאותיו כל המלצה לפעולה.

1.1.  לצורך השימוש במחשבון, יידרש המשתמש למסור לחברה למסור פרטים כנדרש במחשבון.  מובהר כי המשתמש אינו מחויב למסור פרטים אלה לפי חוק, יחד עם זאת, בלא למסור פרטים אלו לא יוכל המשתמש לעשות שימוש במחשבון.

1.2.    השימוש במידע שנאסף, ייעשה על פי על מנת:

1.2.1. לספק למשתמש את השימוש במחשבון.

1.2.2. לשמור כל פרט שמסר המשתמש (לרבות פרטיו האישיים) במסגרת מאגר מידע של החברה.

1.2.3. ליצירת הקשר עם המשתמש.

1.3.    החברה לא תעביר לצדדים שלישיים פרטים מזהים של המשתמש, אלא במקרים המפורטים להלן:

1.3.1. אם יתקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור כל מידע אודות המשתמש לצד שלישי;

1.3.2. בכל מקרה של מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין המשתמש לבין החברה.

לעיון בספר חדש מאת ד"ר גדעון בן נון ״להצליח בניהול השקעות״