• דף הבית
    • השקעות
     ארגונים

     agio-logo-Institutes

     ארגונים רבים מנהלים רזרבות כספיות, המהוות למעשה 'כספי ציבור'. ניהול זה דורש מדיניות וניהול סיכונים מפורט ואחראי, מעקב ובקרה על הכספים ואיכות ניהולם, הרמת דגלים ועוד. אנו מספקים שירות ופתרון מקצועי מלא ואיכותי בתחום זה, ומשמשים כ'שומרי הסף' לארגונים רבים – ציבוריים, ממשלתיים, מוסדיים, מוסדות השכלה ועוד.

     agio-logo-kibutzh

     הקיבוץ הינו תאגיד קהילתי-עסקי המנהל את כספי העסקים והקהילה. אנו מלווים את ההנהלה הכלכלית של הקיבוץ ואת ועדת ההשקעות שלו בקביעת מדיניות ההשקעות, בקבלת החלטות להשקעה וביישומן. שירות אובייקטיבי זה מסייע בשמירה על נכסי הקיבוץ ועל כספי חבריו, מסייע להנהלה הכלכלית בשליטה ובבקרה וחוסך בעלויות הניהול.

     havarot logo new

     חברות נוהגות לנהל ולבצע את הפעילות שבליבת העסקים. הגם שניהול הנכסים הנזילים שנצברו אינו חלק מליבת העסקים, הוא מהווה משימה חשובה הדורשת ידע מקצועי, מעקב שוטף, בקרה, דיווח ועוד. אנו מחזקים כגורם מקצועי את יכולתה של הנהלת החברה בביצוע משימות ניהול הכספים שלה ומסייעים לה בניהול, בבקרה ובדיווח.

     ניהול
     סיכונים

     agio-risk

     שירות זה מסייע להנהלת החברה לנתח את התמונה הגדולה של החשיפות למט"ח ולריבית, לקבוע מדיניות לניהול וכן לבצע את העסקאות מול המערכת הבנקאית. עסקאות גידור ועסקאות המרה הן פעולות שלגורמים הבנקאיים יש בהן יתרון על הלקוחות, קטנים כגדולים.

     חדר עסקאות מט״ח

     אג'יו, באמצעות שירות חדר עסקאות המט"ח, מתמחה בניתוח חשיפות מט"ח של חברות תוך פישוט המורכבות של ההשפעה המטבעית והסיכון לחשיפה הנוצרת, ביצירת פתרון ישים, יעיל ונוח לתפעול תוך הפחתת המאמצים הניהוליים.

     המחלקה הכלכלית

     חברות זקוקות לעבודות כלכליות לצורך יצירת עסקאות, לצורכי דיווח חשבונאי ועוד. המחלקה הכלכלית באג'יו מספקת מענה מקצועי ושירותי מעולה לצרכים אלו בביצוע עבודות כלכליות מגוונות עבור לקוחותינו במגוון נושאים ותחומים. שירות זה מסייע לכלל הצרכים של הנהלת הארגון ולהחלטות העסקיות והריאליות שלו.

     השקעות
     פרטיים

     agio-personal-logo-new-04 (003)

     לקוחות Agio Personal נהנים מייעוץ השקעות אובייקטיבי המותאם לצרכיהם, תוך מימוש הידע, הכלים והניסיון שצברנו בליווי לקוחות גדולים. לקוחות אלו מקבלים ייעוץ השקעות אישי והתאמה מלאה של פתרונות השקעה באמצעות מכשירים מגוונים כולל השקעות אלטרנטיביות. השירות מיועד למשפחות עם היקף כספי של עד 12מיליון ₪.

     agio-family-office

     ניהול הוליסטי של נכסי המשפחה על כלל היבטיו המורכבים והמגוונים. שירות זה מיועד ללקוחות עם היקף גדול מאוד של נכסים וצרכים נלווים המאפיינים משפחות וחברות משפחתיות. השירות כולל טיפול בכלל נכסי המשפחה, ניהול צוות ויועצים ונותני השירות המומחים של המשפחה, פיקוח בקרה ודיווח על הנכסים ועוד. השירות מיועד למשפחות עם היקף כספי העולה על 12מיליון ₪.

 • חדר ניתוח
 • אודות
 • הספר: להצליח בניהול השקעות
 • צור קשר

סקירת מאקרו לחודש יוני

;

ישראל

ארה"ב

אירופה

פעילות ריאלית

•התוצר לרבעון הראשון של 2024 עודכן כלפי מעלה ורשם צמיחה של 14.4% (לעומת 14.1% באומדן הקודם)

•התוצר לרבעון הראשון של 2024 עודכן מעט כלפי מעלה עם צמיחה של 1.4% (לעומת 1.3% באומדן הקודם)

•התוצר לרבעון הראשון של 2024 עלה בשיעור מתון של 0.3%

שוק העבודה

•שיעור האבטלה נותר במאי ללא שינוי ועמד על 3.4%, במקביל לירידה קלה בשיעור ההשתתפות בכוח העבודה שעמד על 62.9%

•שוק העבודה רשם במאי נתונים מעורבים כאשר תוספת המשרות (272 אלף) וקצב הגידול בשכר הממוצע לשעת עבודה (4.1%) רשמו עליות גבוהות מהצפי ומנגד, שיעור באבטלה רשם עליה קלה במקביל לירידה קלה בשיעור ההשתתפות בשוק העבודה

•שיעור האבטלה באפריל ירד במתינות ועמד על 6.4%

 אינפלציה

•מדד המחירים לצרכן עלה במאי בשיעור של 0.2% (מתחת לצפי), בקצב שנתי נותר בשיעור של 2.8%

•האינפלציה במאי נותרה ללא שינוי (מתחת לצפי). האינפלציה ב- 12 החודשים האחרונים התמתנה מעט לשיעור של 3.3%

•האינפלציה במאי עלתה ב- 0.2% (בהתאם לצפי), האינפלציה ב- 12 החודשים האחרונים עלתה לשיעור של 2.6%

מדיניות מוניטרית

•בנק ישראל הותיר את הריבית ללא שינוי, בשיעור של 4.50%

•   הבנק המרכזי הותיר את שיעור

      הריבית ללא שינוי בטווח של      5.50%-5.25%

•הבנק המרכזי הפחית את שיעור הריבית ב-0.25% לשיעור של 4.25%

לאור התמתנות קצב האינפלציה באירופה, הבנק המרכזי בגוש האירו הוריד את הריבית ברבע אחוז

לראשונה זה חמש שנים, הבנק המרכזי של אירופה הוריד את הריבית ברבע אחוז לשיעור של 4.25%. ההחלטה התקבלה לאור התמתנות משמעותית של שיעור האינפלציה ואינפלציית הליבה (האינפלציה ללא מחירי הסחורות והאנרגיה התנודתיים) בתקופה האחרונה. עם זאת ולאור החשש מהתחדשות הלחצים האינפלציוניים, כריסטין לגארד, נשיאת הבנק המרכזי של אירופה (ה-ECB), אותתה כי סביבת הריבית תישאר גבוהה יחסית בתקופה הקרובה כאשר התבטאה ש"הבנק נחוש להבטיח שהאינפלציה תחזור ליעד והבנק ישמור על מדיניות ריבית מגבילה כמה זמן שיצטרך כדי להשיג מטרה זו". במקביל, הבנק עדכן את תחזית האינפלציה שלו ל-2024 והעלה את התחזית ב-0.2%, לשיעור של 2.5%. לאחר העלאת תחזית האינפלציה, האירו התחזק מול סל המטבעות ועשוי להמשיך במגמה זו במידה ועליות השכר בשוק העבודה ימשיכו לתדלק את סביבת האינפלציה.

 

האינפלציה בישראל עלתה במאי מתחת לצפי, בשיעור שנתי נותרה על 2.8% והתבססה בטווח היעד העליון של בנק ישראל

 

מדדי מניות מובילים

 

מדדי אג"ח מובילים

 

 

לידיעת הקוראים – אחריות וגילוי נאות
הכתוב הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות מקצועי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
 

לידיעת הקוראים
הנתונים, התוכן והמצגים בסקירה הובאו ממקורות שונים, בין היתר מדוחות של החברה הנסקרת ומצדדים שלישיים אחרים. הנתונים הוצגו ללא בדיקה נוספת תוך הנחה כי הם פורסמו על ידי מקור רשמי ולכן הם אמינים, נכונים ומדויקים ואין אנו נותנים כל ערובה לנכונותם ולא לוקחים שום אחריות בקשר אליהם. ניתוח הנתונים, ההנחות, המחשבות, המסקנות, התחזיות, ההערכות והרעיונות השונים בסקירה זו נעשו בצורה כללית אשר משקפת את דעתם ופרשנותם של הכותב ושל חברת אג’יו בלבד.
 
גילוי נאות
אג'יו ניהול סיכונים פיננסיים והחלטות בע"מ הינה בעלת רישיון ניהול תיקים (משווק) ולפיכך יתכן ואנו מספקים או נספק שירותים בקשר למוצרים הפיננסיים סחירים או בלתי סחירים לגביהם אנו מספקים ייעוץ, לרבות שירותי עבודות כלכליות ובדיקת נאותות כלכלית לקרנות ולחברות המנפיקות ני"ע לציבור, בתמורה או ללא תמורה, וכן עשויה להיות לנו זיקה לגופים המנהלים באופן בו אנו מקבלים מהם החזרי דמי ניהול, דמי הפצה, או שכר טרחה (בכובענו כבעלי רישיון מנהל תיקים משווק). למניעת כל ספק, כלל השירותים האמורים והזיקות האמורות (ככל שיהיו) לא מהווים ולא יהוו שיקול פסול או אסור בקשר להמלצותינו להשקיע או לא להשקיע במוצרים פיננסיים או בגופים מנהלים (לרבות באמצעותם) כלשהם. ככל שאת/ה מעוניין/נת בבדיקת שמות המוצרים הפיננסיים או הגופים המנהלים שאנו מספקים להם או בקשר אליהם שירותים, או שיתכן ויש לנו זיקות אליהם – אנא פנה/י אלינו.

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תוצאות מחשבון זה אמורות לשקף את ביצועי העבר של תיק תיאורטי על פי מדדי השוק בהרכב תיק תיאורטי זה שאותו המשתמש מכניס על דעת עצמו ואשר במרבית המקרים הוא אינו תואם במדויק את הרכבו של תיק ההשקעות ו/או את התשואות שהיו בפועל עבור משתמש כלשהו. התוצאות מהוות אינדיקציה כללית בלבד לתוצאות אפשריות ולא סופיות בתיק השקעות בעל הרכב דומה בתקופה בה המשתמש יבחר. הנתונים והתוצאות הן פרי תחשיב תיאורטי המופעל על תיק תיאורטי והם עשויים להיות נתונים לפרשנות ואף שגויים והם אינם חולקים על נתוני הבנק ו/או גורם אחר היועץ או מנהל עבור לקוחותיו. המשתמש במחשבון יעשה זאת על דעת עצמו ולפי שיקול דעתו ואין אנו אחראים על התוצאות בשום דרך וכמובן שאין לראות במחשבון זה ו/או בנתונים ו/או בתוצאותיו כל המלצה לפעולה.

1.1.  לצורך השימוש במחשבון, יידרש המשתמש למסור לחברה למסור פרטים כנדרש במחשבון.  מובהר כי המשתמש אינו מחויב למסור פרטים אלה לפי חוק, יחד עם זאת, בלא למסור פרטים אלו לא יוכל המשתמש לעשות שימוש במחשבון.

1.2.    השימוש במידע שנאסף, ייעשה על פי על מנת:

1.2.1. לספק למשתמש את השימוש במחשבון.

1.2.2. לשמור כל פרט שמסר המשתמש (לרבות פרטיו האישיים) במסגרת מאגר מידע של החברה.

1.2.3. ליצירת הקשר עם המשתמש.

1.3.    החברה לא תעביר לצדדים שלישיים פרטים מזהים של המשתמש, אלא במקרים המפורטים להלן:

1.3.1. אם יתקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור כל מידע אודות המשתמש לצד שלישי;

1.3.2. בכל מקרה של מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין המשתמש לבין החברה.

לעיון בספר חדש מאת ד"ר גדעון בן נון ״להצליח בניהול השקעות״